חומרי אינסטלציה

 
 
עולם האינסטלציה הוא עולם מורכב, במסגרתו משתמשים בעלי המקצוע במגוון רחב של חומרים ועזרים במהלך עבודתם. חומרים אלה הם ברובם מבוססים על כימיקלים שונים ולכן חשוב מאד לדעת איך לעבוד איתם בצורה בטוחה ונכונה על מנת למנוע תאונות לא רצויות.
 
 
 

שמירה על מערכת האינסטלציה הביתית שלכם

 
 
מערכת האינסטלציה הביתית היא מערכת שאינה מורכבת באופן מיוחד, אך במקרה של תקלות מסוימות מומלץ ביותר להיעזר בשירותיו של אינסטלאטור מומחה, כך שיוכל לטפל בבעיות באמצעות העזרים הייחודיים שיש באמתחתו, כמו למשל, צילום פנימי של מערכת האינסטלציה באמצעות מצלמות ייעודיות וכדומה. חשוב מאד להימנע מזריקת מיני ניירות, תחבושות או מגבונים דרך השירותים, על מנת למנוע מצב של סתימה בצנרת. בנוסף, מומלץ לנסות למנוע מראש מצבים של סתימות באמצעים ביתיים, זולים ונגישים- כמו למשל, להקפיד על הוספת מים רותחים עם סודה לשתייה בפתחי הצנרת השונים בבית, למשל בכיור השירותים ובנקז האמבט.

דרכי מניעה אלו יעזרו לכם להימנע מלהגיע למצב שתידרשו להיעזר באינסטלאטור ובחומרי אינסטלציה. ישנם חומרים לשימוש ביתי, אותם כל אחד יכול לרכוש והשימוש בהם מותר לשימוש פרטי ולא רק על ידי אנשי מקצוע, כמו למשל פותחי סתימות למיניהם.

 
 
 
חומרי אינסטלציה
 
 

שימוש ביתי בחומרי אינסטלציה

 
 
 
כאמור, חומרים מסוימים, כמו למשל חומרי פתיחת סתימות בצנרת, הינם חומרים כימיים ומסוכנים במידה ומשתמשים בהם בצורה שאינה ראויה, גם אם הם מותרים לשימוש פרטי. חשוב מאד לעקוב אחר הוראות היצרן כראוי ולשים לב כי משתמשים בהם בצורה בטוחה, שכן בסוף מדובר בחומרים כימיים העשויים לגרום לנזק לצנרת ולנזקי גוף בבאם לא משתמשים בהם בצורה בטיחותית. כשמדברים על חומרי אינסטלציה לא מתכוונים רק לחומרים פותחי סתימות אלא גם למגוון הרחב של הצינורות השונים, אותם ניתן למצוא בשפע באדירם בע"מ שיווק חומרי בניין.
 
 
 
 

רכישת חומרי אינסטלציה לשימוש פרטי

 
 
 
חשוב מאד בעת רכישת ציוד לשימוש פרטי, להתייעץ עם איש מקצוע מומחה בתחום אשר יידע לייעץ לך על החומרים הרלוונטיים ביותר עבורך, כך שתוכל לבצע את המלאכה בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

בנוסף, חשוב מאד לרכוש את הציוד ממקום אמין, המחזיק חלקים וחומרים טובים ואיכותיים, כך שתבטיחו לעצמכם חומרי אינסטלציה ברמה גבוהה ותשללו תקלות הנובעות מחומרים שאינם איכותיים. באדירם בע"מ שיווק חומרי בניין תהנו משירות אדיב, מקצועי ואמין והכוונה מדויקת לאור הצרכים הפרטניים שלכם בתחום האינסטלציה, כל זאת במחירים אטרקטיביים במיוחד.
 
 
 
 
במחסנים של אדירם ניתן למצוא מגוון מוצרי אינסטלציה מבית רוטוניב.

להלן תמונות להמחשה:
 
 
 
רוטוניב
 
 
 
 
שוחות קוטר 45
 
שוחות קוטר 60
 
חומרי בנייןחומרי בניין
אביזרי אינסטלציהאביזרי אינסטלציה
אדירם – ציוד לאינסטלטוריםאדירם – ציוד לאינסטלטורים