הבידוד שנדבר עליו הוא בעיקר בידוד תרמי אך יש צורך לעתים לבודד גם מהולכה חשמלית, וזאת כדי להימנע מפגיעות ומתאונות. הבידוד התרמי צריך להתבצע במתאר הביתי, העסקי והתעשייתי, וזה הזמן לדבר על הדרך שבה ניתן לבודד טמפרטורות גבוהות במיוחד.
 
 
 
 

מדוע נדרש בידוד תרמי?

 
 
 
בידוד תרמי נדרש מכמה סיבות. אם אנו מדברים על המתאר הביתי אז ניתן להבין שללא הבידוד התרמי, עונות השנה ישפיעו עלינו הרבה יותר. בקיץ חום רב ייכנס אל ביתנו וניצול האנרגיה שמושקעת ממערכת מיזוג האוויר שלנו יהיה בזבזני במיוחד, כאשר בחורף החום עלול 'לברוח' מהר יותר וגם אז הכיס שלנו ירגיש בכך היטב, יחד עם עור גופנו.

הבידוד התרמי עוזר לנו לשמור על סביבה נעימה בתוך הבית וכך גם במפעלים, בתי עסק, מסעדות, משרדים וכן הלאה. עם זאת, ישנם חומרי בידוד שמתאימים לטמפרטורות גבוהות במיוחד, כאלו שאינן נפוצות במתאר הביתי.
 
 
 
 

היכן יש צורך בבידוד רב יותר

 
 
 
חומרי בידוד לטמפרטורות גבוהות יהיו נפוצים בעיקר במגזר התעשייתי. המגזר התעשייתי הוא זה שמשתמש בטמפרטורות גבוהות שלעתים אף חוצות את רף אלף מעלות הצלזיוס, ויש לא מעט דוגמאות כדי שתבינו שטמפרטורה כזו היא עניין די נפוץ בתעשיות מסוימות. למשל, כדי להמיס מתכות חזקות וכבדות יש צורך במאות מעלות וכמוש כבר אמרנו, לעתים למעלה מאלף מעלות.

עם זאת, מה אפשר לעשות כדי להימנע מהגעת החום לאזורים אחרים שיכולים להפוך להיות נוזליים בגינו? יש צורך בחומרי בידוד מתאימים שיצליחו לעמוד במשימה ולספק מלאכה בטוחה וחלקה.
 
 
 
 
 
חומרי בידוד - אדירם שיווק חומרי בניין
 
 
 
 

מה לגבי מבנים מבודדים?

 
 
 
אז צמר קרמי הוא חומר בידוד מעולה, אך מה אנו יכולים לעשות כדי לבודד מטמפרטורות גבוהות במיוחד ולא בדמות צמר שצריך ללבוש? יש גם לבנים שמיועדות לבידוד תרמי ברמות הכי גבוהות שיש, כאשר לבנות בידוד אלו יכולות להגיע לטמפרטורות גבוהות יותר כמו למשל 1770 מעלות ואף יותר. היכן צריך להשתמש בלבנים כאלו? כדי לבודד מבנה מסוים מטמפרטורות גבוהות, כמו למשל מקלטים או אזורים שיכולים שנמצאים באזורים דליקים, יש צורך בבנייה מיוחדת שתכין אותם לחום גבוה. לבני הבידוד מצליחים לעשות זאת בצורה נפלאה כמו גם לוחות בידוד מקלציום סיליקט.

אנו באדירם חומרי בניין כאן תמיד לשירותכם, גם לחומרי הבידוד הכי טובים שיש לטמפרטורות גבוהות! פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!