כלי עבודה

 
אם אתם אנשי מקצוע או אם אתם מבצעים עבודות קלות או מורכבות יותר בבית, אתם צריכים סט כלי עבודה שמכבד את עצמו ואתכם, ומאפשר לכם לבצע את העבודות על הצד הטוב ביותר.
 
אדירם שיווק חומרי בניין מזמינה אתכם לאולם התצוגה, על מנת לראות ולרכוש כלי עבודה שבאמת עושים את העבודה.
 
 
לקבלת מידע נוסף חייגו עכשיו אל הסניף הקרוב אליכם: 073-7841759 (סניף מרכז), 072-2594942 (סניף דרום)
 
כלי עבודה חשמליים
 
 
 
מקיטה
 
 
 
כלי עבודה
 
 
 
 

כלי עבודה שעושים את ההבדל

 
 
כשרוכשים כלים לביצוע עבודות, ולא משנה אם מדובר בהתקנת תשתיות לבניין או בתליית אהיל בסלון, חשוב מאוד לדאוג שהעבודות תתבצענה באמצעות הכלים הנכונים, וחשוב שאלה יהיו כלים שיחזיקו מעמד לאורך זמן.
 
אדירם שיווק חומרי בניין מציעה לכם את כל כלי העבודה הקיימים בשוק, בהתחייבות לאיכות של כל מוצר ומוצר ולאחריות מלאה.
 

בין הכלים שתוכלו למצוא אצלנו:

 
כלי עבודה ידניים – פטישים, משורים, פליירים, קטרים, בוקסות, מלחצי שולחן, כלים לנגרות, מפסלות, מפתחות, מברגים, ארגזי כלים מדוגמים ועוד.
 
כל כלי העבודה שתמצאו אצלנו מיוצרים על ידי החברות המובילות בענף, עברו את כל הבדיקות הנדרשות ועומדים בכל דרישות התקנים המחמירות.
 

שירות שעושה את ההבדל

 
מלבד כלי עבודה באיכות מעולה, תוכלו למצוא אצלנו נציגי שירות שישמחו לסייע לכם למצוא את הכלים הדרושים לעבודה הספציפית שלכם.
 
השירות האדיב ללקוח הוא אצלנו מעל הכול, ולכן, אם תיתקלו בבעיה או שתהיה לכם שאלה גם לאחר הקנייה, תוכלו לפנות אלינו ולקבל מענה מיידי מהצוות המסור שלנו.
 
אז כשאתם מחפשים כלי עבודה שתוכלו לסמוך עליהם שבאמת יאפשרו לכם לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר – אתם מוזמנים לבוא לבקר.
 
לפרטים נוספים חייגו עכשיו אל הסניף הקרוב למקום מגוריכם או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לתת לכם שירות מקצועי ואדיב לאורך כל הדרך.
 
תמיד לשירותכם,
צוות אדירם שיווק חומרי בניין.