כלי עבודה לצביעת הבית

 
 
כשמלאכת הצביעה מגיע אליכם הביתה

אחת לכמה שנים חובה על כל אחד לצבוע את הבית שלו מחדש. הצביעה יכולה להגיע מרצון לשינוי מרענן בקירות הבית ובעיצובו הכללי אך רוב הצביעות מתרחשות כיוון שהצבע כבר מתקלף ויש צורך לחדשו. צביעה יכולה להתבצע בעזרת צבע מקצועי אך מי שיש לו זמן ורוצה על הדרך גם לקבל פעילות שאפשר ליהנות ממנה יחד עם כל המשפחה או חברים יכול לבצע את העבודה לבד, כך גם יחסוך בכסף אם כי העבודה יכולה לקחת זמן. כדי לייעל את הצביעה ולהפוך אותה לנעימה יותר מומלץ לעבור בחנות חומרי בניין שמספקת גם מברשות וצבעים שיעזרו לכם במלאכה.

 

גיגיות, דליים וכמובן חביות של הצבעים הדרושים

 
הדברים הראשונים שאתם צריכים לחפש בחנות חומרי בניין הם הצבעים עצמם. ישנם מספר גוונים לכל צבע וחשוב לדייק כדי שלא תתחילו לצבוע ותגלו שזהו לא הצבע הרצוי עליכם. אם אתם עוברים בחנות אחת ורואים שאין את הצבע שאתם רוצים בדיוק, מומלץ לחפש בעוד חנויות או צבעים מחברות שונות. הצבע עצמו לא מספיק כיוון שיש לדלל אותו עם מים ולכן מומלץ לרכוש דליים נוחים שבהם לא תעשו כל שימוש אחר כך מלבד צביעה נוספת, כיוון שאלו יישארו צבועים ומלוכלכים וניקוי שלהם יכול להיות בעייתי.

 
 
 
חנות חומרי בניין
 
 
 

רולרים לניקוי חלק

 
כאשר צובעים את הקירות ואת התקרה כדאי להיעזר ברולרים ולא במברשות. מברשות יכולות להתאים לצביעה של כסאות או ריהוט אחר אך לצביעה של משטחים חלקים רולרים עושים את העבודה בצורה חלקה יותר וקלילה יותר. אסור לשכוח לקנות גם סטים לרולרים כיוון שצריך לטבול אותם בכלי שמתאים לגודלם. כמו כן, לכל צבע חייב להיות רולר אחר וסט אחר.

 

מוטות מאריכים לצביעת הרצפה

 
 
בכל חנות חומרי בניין שמציעה אביזרים לצביעה חייב להימצא מוט מאריך אחד איתו ניתן לצבוע במקומות גבוהים יותר בקירות וכמובן את התקרה. אפשר להיעזר בכסא אך אפשרות זו יכולה להיות מסוכנת ואף להיגמר באסון, ודאי כאשר צובעים לבד. המוט יכול להגיע בסט יחד עם רולר וגם הסט שישמש כלי קיבול לצבע כך גם המחיר יהיה אטרקטיבי יותר.