מברגה חשמלית מקיטה

 
מברגה היא אחד הכלים השימושיים ביותר לא רק עבור אנשי מקצוע אלא גם בכל בית. מברגות חשמליות רבות משמשות גם כמקדחות והשילוב בין שתי האופציות הוא נוח מאוד. מברגות נבדלות זו מזו במספר פרמטרים. בחינת הפרמטרים מאפשרת לכל אחד לבחור את המברגה החשמלית המתאימה לו ביותר. מברגה חשמלית מקיטה יכולה לשמש הן צרכים ביתיים והן לבעלי מקצוע הנדרשים להבריג גם ברגים עבים לתוך משטחים קשים במיוחד.
 
 

מברגה חשמלית מחברה בעלת שם

 
פרמטר ראשון לבחירת המברגה, לפני שנכנסים לרזולוציות גבוהות יותר ובוחנים את המפרט הטכני שלה, הוא החברה המייצרת אותה. מברגה חשמלית מקיטה היא מוצר איכותי קודם כל בשל העובדה שהוא מיוצר על ידי חברת מקיטה, חברה יפנית בעלת שם הקיימת יותר ממאה שנה. למרות הוותק שלה, החברה מוכרת היטב בזכות התחדשות וחדשנות המובילים לדייקנות וחדות עבודה כמו שרק היפנים יודעים לעשות. לכן, מברגה חשמלית מקיטה היא קודם כל מברגה מבית טוב העומדת בתקנים המחמירים ביותר והיא איכותית ובטיחותית.
 
 
 
 
 
 
 
 
מברגה חשמלית מקיטה
 
 
 
 
 
 
 

פרמטרים שונים לבחירת מברגה חשמלית

 
מעבר למוניטין החברה המעיד על איכות ורמת בטיחות גבוהה, יש לבחון מספר פרמטרים נוספים במברגה:

  • עוצמתה של המברגה: עוצמתה או הספקה של המברגה נמדדים בוואט. ככל שהספקה של המברגה גבוה יותר הדבר מעיד על מנוע עוצמתי יותר המגביר את יכולותיה של המברגה להתמודדות עם רמות קושי גבוהות של עבודה. עם זאת, יש לקחת בחשבון שככל שעוצמת המברגה גבוהה יותר, כמו גם פרמטרים אחרים הכלולים במפרט הטכני, כך גם משקלה יהיה גבוה יותר. לכן, אם אינכם בעלי מקצוע המשתמשים במברגה בתדירות גבוהה ומבצעים עבודות ברמת קושי גבוהה ניתן לקנות גם מברגה שעוצמתה בינונית. למקיטה מברגה חשמלית מדגם TD0101F שההספק שלה 200 ואט.

  • מומנט הפיתול: מומנט הפיתול הוא פרמטר נוסף המציע על כוחה של מברגה. לעבודות מורכבות ברמה מקצועית מומלץ לבחור מברגה בעלת מומנט פיתול גבוה. מומנט הפיתול של דגם TD0101F הוא m/N90.

  • סיבובים לדקה: ניתן לבחור את מהירות הסיבובים לדקה (סל"ד) בהתאם לאורך הברגים שיש להבריג כאשר ככל שהבורג ארוך יותר כך מומלץ לבחור סל"ד גבוה יותר. לדגם TD0101F של מקיטה טווח גבוה במיוחד של מהירות סל"ד. מ-0 ועד למקסימום שהוא 3500 סל"ד .

  • משקל ונוחות אחיזה: גם פרמטרים אלה חשובים וישפיעו על קלות ונוחות העבודה. כפי שציינו, עוצמה גבוהה של מברגה מעלה לרוב גם את המשקל שלה לכן מומלץ לבחור עוצמה בהתאם לצורך ולוודא שהאחיזה בה נוחה.
 
 

מברגה איכותית קונים במקום המתאים

 
 
מברגות מבית היצרן מקיטה משווקות במקומות שונים. מומלץ לרכוש אותן במקום מקצועי וגדול בו עומדות לרשותכם אפשרויות רבות. באדירם שיווק תמצאו דגמים שונים של מברגות מבית מקיטה - חשמליות ונטענות ותוכלו לקבל יעוץ מקצועי לבחירת המברגה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.