מושגי יסוד – כלי עבודה

 
 
כשבוחרים כלים מקצועיים, יש להבין בדיוק כיצד למדוד אותם ולהכיר את הפרמטרים השונים

בין אם מדובר בכלים חשמליים ובין אם בכלים ידניים, בין אם מדובר בכלים המשמשים עבור צורך מקצועי של איש מקצוע ובין אם בכלים המשמשים אותנו באופן פרטי עבור צרכי הבית והמשפחה – כלי עבודה הם מרכיבים חשובים ביותר שכל אחד מאתנו צריך שיתאימו לו, ולכל אחד יש שימוש בהם באופן תקופתי או אפילו יום יומי ומקצועי. לכן, כאשר רוכשים כלים אלה, חשוב מאוד להקפיד על רכישת כלי העבודה המתאימים ביותר לצרכים של כל אחד מכם – והאיכותיים ביותר מבחינה טכנית. בשביל לבצע את הרכישה הזאת נכון, צריך להכיר מספר מושגי יסוד בסיסיים, ואנחנו כאן בכדי לעזור.

 

כלי עבודה - המושגים הבסיסיים

 
  • סל"ד - בדומה לרכבים, סל"ד (או RPM באנגלית) מסמן את כמות סיבובי המנוע בדקה, קרי את עוצמתו המרבית של המנוע של כלי העבודה שאתם רוכשים.
  • מומנט פיתול - מושג זה, שמסומן באנגלית באותיות Nm, הוא למעשה המייצג של הכוח המרבי של כל כלי עבודה. מבחינה פיזיקלית, המושג מייצג ניוטון חלקי מטר, כלומר כמה עבודה נדרשת להעלות כוח של ניוטון (יחידת עבודה) אחד למטר אחד.
  • וולט - מסומן באות האנגלית V ומייצג את מתח הסוללה של כלי העבודה שאתם רוכשים.
  • קלאץ' ואימפקט - ברכישה של כלי עבודה כמו מברגה, המונחים קלאץ' ואימפקט הם מונחים הפוכים, שמתארים את שיטת העבודה של המברגה. ניתן לדמות את המונחים האלה לתיבת הילוכים של רכב – כאשר מברגת קלאץ' דומה יותר לרכב הילוכים וניתן לווסת את עוצמת מומנט הפיתול בה, ומברגת אימפקט דומה לרכב אוטומטי שמומנט הפיתול בו גבוה יותר בתור התחלה.
 
 
 
כלי עבודה
 
 
 

אדירם שיווק חומרי בניין מבטיחים לכם את כלי העבודה האיכותיים ביותר

 
כשאתם צריכים לרכוש כלי עבודה עבור הצרכים שלכם – פרטיים או מקצועיים – אתם זקוקים לשירות מקצועי שיתאים לכם את הכלים האיכותיים והנחוצים עבורכם. פנו אלינו באדירם – ותבטיחו לעצמכם את המענה המקצועי ביותר, שיבין את הצרכים שלכם לעומקם ויספק לכם את הטוב ביותר לאורם.