מלטשת מקיטה

 
את חברת מקיטה לא ממש צריך להכיר בפניכם - אם אתם מתעניינים בתחום כלי עבודה ומרבים להשתמש בכלים השונים. כי בכל מה שקשור לאיכות, לנוחות וליעילות של כלי עבודה חברת מקיטה מציעה מגוון כלים מתקדמים ואיכותיים ביותר. והיא מובילה בתחום בכלים מתקדמים ויעילים במיוחד. החברה עוסקת בתחום לאורך שנים ומציעה כלי עבודה איכותיים ונוחים לשימוש. את המלטשת של מקיטה כבר ניסיתם? המלטשות של החברה תוכננו ויוצרו לאפשר למשתמש פעולה נוחה ושליטה מלאה על הכלי.
 
 

היתרונות של מוצרי מקיטה

 
הכלים של מקיטה מאופיינים במספר יתרונות בולטים. ראשית יש לציין את הסוללה הנטענת של הכלים, סוללה זו מאפשרת שימוש יעיל ללא חיבור רציף לחשמל בחלק מהמוצרים. שנית נציין את העובדה שהכלים מיוצרים תוך שימת דגש על שימוש נוח ומותאם לפעולות השונות. נקודה משמעותית נוספת היא המשקל הקל יחסית של הכלים. ואי אפשר להתעלם מהעובדה שהכלים תוכננו כך שהם יפלטו עוצמת רעש נמוכה ככל האפשר. כל המעלות הללו הופכות את הכלים של מקיטה לפופולאריים בקרב העובדים ונותני השירות בתחומים השונים.
 
מלטשת מקיטה
 

כלי עבודה בהתאמה מקסימלית

 
כדי להצליח לבצע את העבודה בנוחות וביעילות חשוב להיות מצוידים בכלי מתאים שעונה על הצורך המסוים. זו הסיבה בגינה החברה מציעה דגמים שונים של מלטשת. בהתאם לסוג השימוש ולמטרת העבודה יש לבחור את המלטשת הנכונה והמתאימה – זו שתאפשר עבודה יעילה. יש להתייחס למספר פרמטרים לבחירה חכמה.
 
 

מלטשת מקיטה אקצנטרית

 
 
מדובר על מלטשת שעובדת בתנועה סיבובית בד בבד עם תנועות אקראיות, שילוב זה מאפשר ליטוש חלק במיוחד. הידיות תוכננו בצורה נוחה ומותאמת לשימוש על מנת לאפשר אחיזה נוחה בעת העבודה. כמו כן ניתן לווסת את המהירות של הכלי, עובדה זו מאפשרת להשתמש בכלי לשימושים שונים כמו פוליש וכדומה. המלטשת כוללת גם מספר אביזרים כמו דסקית לליטוש, מיכל לאיסוף האבק ועוד.
 
 
 
 

מלטשת סרט מקצועית מקיטה

 
 
 
מלטשת זו מיועדת לליטוש קירות, עץ או כל חומר אחר. הכלי מתאים גם לליטושים בהם יש להסיר הרבה חומר. הכלי מאופיין בגודל קומפקטי ומשקל נמוך יחסית. אם כי הכלי מאוזן היטב ולכן מאפשר ליטוש יעיל ותוצאות מעולות. החלק העליון של המלטשת שטוח ומשכך הוא מאפשר שימוש במצב נייח - בדומה למלטשת סרט שולחנית. המלטשת מעוצבת בצורה מיוחדת שמאפשרת להצמיד אותה לקיר. מלטשת מקיטה מאזנת וממקמת את הסרט באופן אוטומטי ללא צורך בכיוון לאחר החלפה של הסרט.
 
 
 

לרכישה מוצלחת - אדירם!

 
 
 
חברת אדירם משווקת מוצרים וכלי עבודה ממיטב החברות ברחבי העולם. אם אתם מחפשים לרכוש מלטשת מקיטה בחנות מקצועית ואמינה, אתם מוזמנים אלינו! בואו ליהנות מחנות ענקית ומגוון עצום של כלי עבודה ומוצרים לבית! כאן תיהנו משירות מקצועי ואדיב – לרכישה מוצלחת ושימושית.