מסור מקיטה לעבודה נקיה מדויקת ונוחה

 
במהלך ביצוע העבודה אתם נדרשים לבצע חיתוכים רבים. עבור יישום פעולה זו אתם מצוידים במסור איכותי שמסייע בידכם לבצע את המשימה בצורה מוצלחת ומדויקת. מסתבר שגם אתם מכירים את כלי העבודה של חברת מקיטה. כיוון שזו חברה מקצועית ומובילה בתחום כלי העבודה. היא מייצרת כלים איכותיים ועוצמתיים שמאפשרים שימוש מועיל ונוח במיוחד. וזה נכון גם לתחום המסורים החשמליים. הכירו את היתרונות של מסור מקיטה – המסור המומלץ והיעיל למגוון שימושים ועבודות.
 
 

מסור שולחני

 
הכירו את המסור השולחני של מקיטה. מדובר על מסור מאסיבי שעושה היטב את העבודה. יחד עם זאת הוא נוח מאוד לשימוש וקל להעברה ממקום למקום. המסור יציב ובעל עוצמה רבה, הוא נוח להפעלה ומתוכנן כך שהוא יספק פעולה נוחה ובטיחותית. המוצר כולל גם להב 10" בעל 40 שיניים מתוצרת מקיטה. 2 'גדרות' שמאפשרים להרחיב את הבסיס ומפתח לנעילת הלהב והחלפה.
 

מסור מקיטה שולחן עם רגליים

 
מוצר חדיש שמציע מענה לשימושים נוחים ויעילים במיוחד. המסור מגיע עם שולחן מיוחד אותו ניתן להאריך ולהתאים לגודל הרצוי על מנת לאפשר חיתוך מדויק ונוח גם לחלקים גדולים. השולחן עשוי מיציקת אלומיניום והוא נשמר חזק ויציב לאורך זמן. למנוע הספק עבודה גבוה של 1,500 וואט ומעצור אלקטרוני שמאפשר לעבוד בתפוקה גבוהה בנוחות רבה. סימוני השנתות גדולים וברורים לעבודה נוחה ומדויקת. הלהב מוגן בהיותו נסגר תחת השולחן בעת ניוד הכלי ממקום למקום. ניתן להשתמש במסור גם ללא הרגליים. המכשיר כולל להב איכותי, 'גדר' הרחבה, אביזר למדידה, סטנד עם גלגל לניוד השולחן,
 
 
מסור אנכי של חברת מקיטה
 
 
 
מסור ידני של חברת מקיטה
 
 
 
מסור מקיטה
 
 
 
 
 

מסור עגול מקיטה

 
 
כלי זה נועד לחיתוך חלקי מתכת. הכלי הנו נייד והוא מאפשר חיתוך נקי בלי מאמץ. המסור אינו שורף את המתכת והוא מאפשר שימוש בטיחותי ויעילות גבוהה ביותר. המנוע עוצמתי בהספק של 1,100 וואט, והוא מאפשר חיתוך חלקים עבים של מתכת או מספר חלקי מתכת בד בבד. להב השיניים מאפשר חיתוך נקי. הודות למבנה המגן וסוג הלהב המסור מאפשר חיתוך בלי ניצוצות.
 
 
 
 

בואו לאדירם לרכוש את המסור המתאים לכם

 
 
 
צריכים מסור איכותי ויעיל? רוצים להיות מרוצים מכלי עבודה תותח שיבצע עבורכם את העבודה בשלימות? בואו אלינו לרכוש מסור מקיטה! אצלנו תוכלו להתרשם ממבחר כלים ולקבל מענה מקצועי על ידי אנשי מכירות מקצועיים שמכירים היטב את הכלים השונים. כאן תהיו מרוצים מרכישה מוצלחת ומכלי יעיל שילווה אתכם לאורך שנים של שימוש מוצלח!