מקיטה

 
כלי עבודה חשמליים הנחשבים לטובים במיוחד הם כלי עבודה מקיטה. חברה זו הוקמה ב- 1915 ביפן, והיא מתמחה בייצור כלי עבודה חשמליים, ובעיקר מברגות ומקדחות. כיום למקיטה יש מפעלים לא רק ביפן, אלא גם בסין ובברזיל. היתרון הגדול של כלים אלה על פני כלים אחרים הוא סוללה נטענת, המספיקה להרבה זמן, ויחד עם זאת, משקלה קל יחסית.

אין ספק שכלי עבודה מקיטה מספקים חוויה אחרת ממה שמספקים כל כלי עבודה חשמליים האחרים. אם אתם בעלי מקצוע העובדים עם הכלים כל יום, אין ספק שכדאי לכם להשקיע בכלים אלו. כמו כן, אם אתם עוסקים בעבודות שונות המצריכות שימוש בכלי עבודה חשמליים להנאתכם הפרטית בבית, גם כן, כדאי להשקיע. המשמעות היא שדרוג של איכות החיים שלכם.
 
 
 
 
כלי עבודה חשמליים
 
 
 
מקיטה
 
 
 
 
 

מה הופך את מקיטה לחברה מובילה בתחום?

 
מקיטה היא חברה עתירת ניסיון שמייצרת כלי עבודה חשמליים כבר עשרות שנים. לכל הכלים שלה יש סוללה נטענת מה שמשפר משמעותית את השימוש בה, סוללה שמחזיקה מעמד לאורך זמן רב. נוסף לאלו, המשקל שלה קל יחסית ולא מכביד על הכלי עצמו מה שמאפשר פעולה פשטה וקלילה יותר באופן יחסי לכלים אחרים. ישנם מכשירים שחייבים להיות מחוברים לחשמל מה שמקשה מאוד על העבודה בטח כאשר מדובר על עבודה חיצונית, למשל בגג, המרפסת או אפילו רחוק מנקודות חשמל.

לחלופין, ישנם כלי עבודה שיש בהם סוללה אך זאת נגמרת לאחר זמן עבודה יחסית קצר מה שמקשה מאוד על הטענתה מחדש, או מצריך אחזקת שתי סוללות. כאשר ישנה סוללה אחת חזקה כמו הסוללות של מקיטה, הבעיה הזו נפתרת ואתם רק מרוויחים עבודה רציפה וקלה יותר.
 

רכישת סט כלי עבודה מקיטה משתלמת לטווח ארוך

 
יפן ידועה באיכויות של המוצרים שהיא מייצרת, כאשר גם כשהכלים שמיוצרים נוצרים בקצב של אלפים ביום, כל אחד מהם איכותי ביותר. בעלי מקצוע שמתעסקים בכלי עבודה חשמליים בכל יום חייבים להשקיע בכלי העבודה שיהיו אמינים ועמידים ככל שאפשר. רכישה של כלי עבודה זול אמנם יכולה להשתלם בטווח הקצר אך ההחלפה שלו היא רק עניין של זמן, מה גם שהכלי יכול לבגוד בנו ברגעי האמת, לשבוק חיים ואז גם נפסיד עבודה וזמן נוסף. סט כלי עבודה מקיטה רציני ואיכותי תוצרת יפן ילווה אתכם שנים רבות והקנייה שלו לא רק משתלמת אלא גם תהפוך את חווית השימוש לטובה ביותר.
 
 

כלי עבודה מקצועיים באדירם

 
 
מי שרוצה להתרשם מכלי העבודה או אנשים שאין להם שימוש יום יומי בכלי עבודה חשמליים יכול גם להשכיר את כלי העבודה החדשניים. סט כלי עבודה מקיטה כולל מברגות, מקדחות, מסורים חשמליים, דיסק חותך, חרמש, חותך זכוכיות ועוד. כל אלו יעמדו לשירותכם על הצד הטוב ביותר כאשר אנחנו באדירם שיווק חומרי בניין מספקים לכם את הטוב ביותר מיפן ועד לארץ.

ניתן למצוא אצלנו את כל המכשירים שקיימים אצל החברה וכמובן הכול חדש מהקופסה לפי הסט המקורי שיוצר באחד ממפעלי החברה. להתרשמות מהקטלוג הרחב שמוצע ולכל כלי העבודה כולל נתונים עליהם, על הסוללה ועל כוח העבודה תוכלו להיכנס לאתר האינטרנט שלנו ומה שנשאר לכם זה רק לבחור.

אנחנו באדירם שיווק חומרי בניין מאמינים שכשמדובר בעבודה, אין פשרות. לכל הלקוחות מגיע את הכלים הטובים והאמינים ביותר כיוון שהכלי שלכם הוא החבר הכי טוב שלכם ובלעדיו העבודה קשה הרבה יותר. לכל שאלה, ייעוץ או הצעת מחיר אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל רגע ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
מסור שרשרת בנזין 14 EA3501Sמסור שרשרת בנזין 14 EA3501S
משחזת זוית 5 9558PBמשחזת זוית 5 9558PB
מברגה מקדחה 10 ממ DF330DWE 10.8Vמברגה מקדחה 10 ממ DF330DWE 10.8V
מברגת מתקפלת + מצמד DF010DSE 7.2Vמברגת מתקפלת + מצמד DF010DSE 7.2V
חותך זכוכיתחותך זכוכית
חרמשחרמש
מברגה אימפקטמברגה אימפקט
מברגה לגבסמברגה לגבס
מברגת אימפקטמברגת אימפקט
מחרצת לבטוןמחרצת לבטון
מלטשתמלטשת
מפוחמפוח
מקדחה 13מקדחה 13
מקדחה 16מקדחה 16
מקדחה לכוסות יהלוםמקדחה לכוסות יהלום
מסור אנכימסור אנכי
משור ידנימשור ידני
סט מברגהסט מברגה
סט מברגה ועודסט מברגה ועוד
סט מברגה מקדחהסט מברגה מקדחה
סט פטישוןסט פטישון
פטישוןפטישון