פטישון נטען מקיטה

 
פטישון הוא כלי עבודה חשוב ומהווה כלי מרכזי בעבודות הדורשות קידוחים כמו בשיפוצים ותיקונים. ישנם סוגים שונים של פטישונים בעלי עוצמות עבודה שונות ומפרט טכני שונה. פטישון יכול להיות חשמלי או נטען. יתרונו של הפטישון הנטען על פני החשמלי הוא הניידות ואפשרות להשתמש בו ללא תלות בחשמל. פטישון נטען מקיטה נחשב לאחד מסוגי הפטישונים האיכותיים יותר שישנם בשוק.
 
 

מהו בדיוק פטישון?

 
לפי שמו ניתן בטעות לחשוב שפטישון הוא פטיש קטן. הוא אמנם נחשב קטן לעומת פטיש חציבת סלעים - הקונגו, אך הוא למעשה כלי עבודה הדומה למקדחה רק גדול וכבד יותר. הדפיקות (הלימה) שמפיק הפטישון הן חזקות יותר מאלה של המקדחה. ישנם פטישונים המיועדים לקדיחה וישנם כאלה כמו הפטיש נטען המתאים לקדיחה וגם לחציבה קלה במשטחים כמו אבן, עץ ומתכת.
 
 
 
פטישון נטען מקיטה
 
 
 
סט הכולל פטישון נטען מחברת מקיטה
 
 
 
 
 

לפני הכל - לבחור פטישון באיכות מעולה

 
לפני שאתם נכנסים לעומקו של המפרט הטכני של הפטישון ומשווים בין פטישונים שונים, מומלץ לבחור פטישון המיוצר על ידי חברה מעולה ומובילה בתחומה כמו מקיטה. חברת מקיטה היא מהחברות המובילות בתחום כלי העבודה. הוותק של החברה שהוא מעל מאה שנה, אך היא שומרת על התחדשות מתמדת, לא מוותרת על מציאת דרכים לחידוש ושדרוג מוצריה לטובת הצרכן כפי שהיפנים מגדילים לעשות בכל מוצר שלהם.
 
 

לבחון את המפרט הטכני לפי הצרכים

 
 
הפטישונים נבדלים זה מזה בתכונות הקובעות את עוצמת העבודה ואת מידת המורכבות של העבודה לה יכול הפטישון לשמש. עם תכונות אלה נמנות:

  • עוצמת הפטישון: עוצמת הפטישון היא קריטריון מרכזי הקובע לאיזה סוג ומידת מורכבות הפטישון מתאים. פטישון לשימוש ביתי יכול להיות גם בעל הספק של 650 ואט. פטישון מקצועי יותר מומלץ לבחור בסביבות 800 ואט ופטישון מקצועי מומלץ שיהיה בעל הספק גבוה יותר.
  • מצבי פעולה: מומלץ לבחור פטישון בו ישנה אופציה לשלושה מצבי פעולה: קידוח, המתאים לקידוח בעץ, מתכת, קרמיקה ועוד, קידוח עם דפיקה (הלימה) המתאים לקידוח בקירות, אבן או בטון ומצב של הלימה בלבד המתאים לסיתות קל באבן. פטישון נטען מקיטה על סוגיו השונים הוא בעל שלושת מצבי הפעולה. מספר הרטיטות לדקה יכול להגיע גם ל- 4000!
  • סוג הפוטר: הפוטר הוא התפסנית אשר תופסת את האביזר בו משתמשים - מקדח לקידוח או אזמל להלימה. לכל הפטישונים של מקיטה פוטר SDS מהיר ונוח לעבודה.
  • פרטים נוספים אך חשובים: חשוב לבחון את המשקל של הפטישון אשר עולה ככל שכוח העבודה שלו עולה. יש לבחון גם את האחיזה - האם היא נוחה לאורך זמן. חברת מקיטה מקפידה בכל הפטישונים על ידית אחיזה ארגונומית ונוחה.
 
 
 
 

לבחור את הפטישון הנכון במקום הנכון

 
 
 
החלטתם לרכוש פטישון של מקיטה? החלטה נבונה. חשוב גם לקנות במקום הנכון. באדירם שיווק מחכה לכם מבחר גדול של פטישונים מבית מקיטה ותקבלו יעוץ מקצועי בבחירת הפטישון המתאים עבורכם.