פרופיל ברזל

 
 
 
פרופילי ברזל הם המוצר הבסיסי ביותר בכל הקשור לעבודה עם ברזל, באמצעותם ניתן להעניק צורות, זוויות ותמיכה למגוון רחב של מוצרים. פרופילי הברזל מגיעים במגוון של צורות, עוביים, זוויות ואורכים והם מהווים אחד מהחומרים הבסיסיים איתם נדרש לעבוד בעל מקצוע בתחום הבנייה.
 
 
 

קצת על ברזל

 
 
 
 
ברזל הוא חומר גלם עיקרי שנוכח כמעט בכל אחד מחלקי חיינו. מדובר ביסוד הכימי Fe והוא מהווה אחד מהמרכיבים הבסיסיים המרכיבים את מסת כדור הארץ. החל מהמאה ה-19, יחד עם תהליך התיעוש, החלו להבין בעולם את חשיבות ויתרונות הברזל כחומר גלם והחלו להפיקו לשימוש מסחרי בתעשיות השונות. הברזל כחומר יסוד קיים גם ביצורים חיים ותפקידו בעיקר הוא שמירה על החמצן בתוך התא. לברזל יכולת הולכת חשמל והוא משמש רבות בתעשייה גם בצורה של סגסוגת עם מתכונת נוספות. הברזל משמש רבות בתעשייה הבנייה, בתור חומר שמערבבים עם יציקת הבטון לשם הגברת העמידות, יציבות והחוזק של התערובת ובין אם בצורתו הגולמית, בתור פרופיל ברזל למשל לבניית חלונות או ויטרינות.
 
 
 
 

פרופיל הברזל כחומר גלם עיקרי בתעשיית החלונות

 
 
 
פרופיל ברזל בעיקר משמש כמסגרת המייצבת את החלון, הויטרינה או הסככה. ככל שזה נוגע לחלונות, פרופיל הברזל הוא בחירה אידיאלית לאלו המבקשים פרופיל דק ויותר שטח זכוכית, מה שמקנה אסתטיקה גבוהה לחלון. באדירם שיווק חומרי בניין בע"מ תוכלו למצוא מגוון פרופילי ברזל ותיהנו מהכוונה מקצועית של מיטב המומחים לעבר פרופיל ברזל האידיאלי עבורכם העונה על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר.

כיום, אדריכלים וקבלנים בארץ ובעולם עושים שימוש רב בפרופילי ברזל לשם בניית חלונות, שכן הדפנות החזקות מקנות יציבות לחלון, מה שמאפשר לו יציבות לאורך שנים רבות ללא צורך בשיפוץ או תחלופה. פרופיל הברזל הינו עמיד במיוחד בפני חום, כך שהוא מתאים לתנאי האקלים בארץ, אשר מרבית ימי השנה מאופיינים בחום. פרופיל הברזל עדיף בהרבה על המתחרה שלו, פרופיל העץ, בעיקר לאור נושא העמידות והיציבות.

בפרופיל העץ עשו שימוש בתקופות קדומות יותר בכל העולם ובעיקר בארצות הברית וגם כיום תוכלו למצוא פרופילי עץ בעיקר בבתים שהשלד שלהם עשוי מעץ במקומות רבים בעולם. פרופיל הברזל הוכח בתור הפרופיל המיטבי להחזיק חלונות או ויטרינות גדולות, בייחוד בישראל לאור תנאי האקלים הייחודיים ואופי הבנייה בארץ. יציבותו של פרופיל הברזל מאפשרת לו להחזיק זכוכיות גדולות במיוחד, כמו למשל ויטרינה גדולה, דרכה יכול להיכנס הרבה אוויר ואור, דבר מה שמאפיין במיוחד את האוכלוסייה ושוב, את האקלים הישראלי במיוחד.
 
 
 
 
ברזל מקצועי
פרופיל ברזל
מוצרים
פנלים מבודדים
 
 
 

החשיבות שברכישת חומרי בנייה מחברה אמינה

 
 
 
 
לאור העובדה שפרופיל הברזל משמש מסגרת השומרת על יציבות החלון, משמעות האיכות שלו היא בטיחות ויציבות בבתים, בתי עסק, משרדים וכל בניין שהוא. לכן, כשזה נוגע לפרופיל ברזל אין להתפשר על נושא האיכות וחובה לרכוש אותו מהמקום המקצועי והאמין ביותר. באדירם שיווק חומרי בניין בע"מ תמצאו את כלי וחומרי העובדה האיכותיים והמקצועיים ביותר שניתן למצוא כיום בשוק, ברמה בטיחותית בלתי מתפשרת תחת עמידה בתקנים המחמירים ביותר בעולם. חשוב מאד לדאוג שיהיה אל מי לפנות במקרים של תקלות או קשיים בעבודה עם החומרים שנרכשו, דבר שתוכלו למצוא באדירם שיווק חומרי בניין בע"מ.
 
 
 
 
 

אדירם שיווק חומרי בניין בע"מ- משווקת פרופילי ברזל

 
 
 
חברת אדירם שיווק חומרי בניין בע"מ היא אחת מהחברות המובילות בתחום פרופילי הברזל בארץ, בה תוכלו ליהנות ממגוון של פרופילי ברזל איכותיים לשימוש מקצועי וכמובן תיהנו מקבלת הכוונה וייעוץ ממיטב המומחים בתחום.