שליכט צבעוני

 
 
 
כל אחד מאתנו רוצה לחיות בסביבה האסתטית ביותר שאותה הוא יכול לספק לעצמו. כשאנחנו מקימים בית חדש, הדבר משמעותי במיוחד ואנחנו רוצים להשקיע כמה שיותר בכדי שנוכל לספק לעצמנו סביבת חיים אסתטית, והדבר מתבטא במידה רבה בצבעים שאותם אנחנו בוחרים עבור הבית, ובצורה שבה אנחנו צובעים אותו. בעבר, שיטת הצביעה העיקרית שהייתה בשימוש והחומרים העיקריים שהיו בשימוש היו השפריץ – כלומר ההתזה. כיום, הפתרון שנחשב לאיכותי ביותר עבור צביעת הדירה והקניית המראה האסתטי הוא שליכט צבעוני.
 
 

מהו שליכט צבעוני וכיצד משתמשים בו?

 
 
שליכט, באופן כללי, הוא טיח אקרילי. למעשה, מדובר בטיח שאותו מיישמים על גבי הקיר החיצוני של הבית בכדי ליצור לו מראה אחיד, ועם השליכט הצבעוני ניתן גם לעשות זאת בצבעים אקריליים ודקורטיביים שונים. מדובר ביתרון משמעותי ובחומר איכותי ביותר לצביעה, שיש לו יחס מצוין של מחיר לכמות חומר וליעילות עבודה, קל למדי ליישם אותו, והוא שומר על המראה שלו היטב לאורך זמן. היישום והשימוש בו מבוססים על טיוח – כלומר על עבודה במריחה של החומר וביישור יסודי שלו בכדי ליצור את המראה האחיד שאותו אתם מחפשים. כפי שתבינו בעוד רגע, אחד היתרונות המהותיים הוא שהמראה הזה יכול להיות מגוון למדי.
 
 
 

השליכט הצבעוני הוא פתרון מגוון לצביעת המבנה

 
 
 
אחד היתרונות המשמעותיים ביותר בשימוש בשליכט צבעוני עבור צביעת הבית שלכם הוא שמדובר בפתרון מגוון למדי, הן מבחינת הצבעים השונים הקיימים בו והן מבחינת המרקמים השונים והטקסטורות השונות שניתן להשיג באמצעותו. המגוון העצום הזה נובע מהמגוון של המוצרים בתחום, וכל אחד מהם יכול להשיג לכם את המראה שאליו אתם שואפים – בין אם מדובר במראה חלק וקלאסי בצבעים מסורתיים, ובין אם מדובר בקירות ייחודיים יותר, עם גימור גס (מעין "תולעים" בשטח הפנים של הקיר) ובצבעים פחות שגרתיים. זהו יתרון גדול מאוד שמאפשר לכם להשיג כל מראה שתרצו להשיג באמצעות המוצר הזה.
 
 
שליכט צבעוני
 
 

השליכט מספק יתרונות משמעותיים של עמידות והגנה לקיר

 
 
 
 
אולי היתרון המשמעותי ביותר של השליכט באופן כללי ושל שליכט צבעוני באופן ספציפי, על פני אפשרויות אחרות של צביעה ושל ציפוי קירות חיצוניים, הוא כל מה שנוגע לעמידות והגנה על הקיר לאורך זמן. בעבר, השימוש בצבעים אקריליים שונים לא היה נותן לנו יתרונות כאלה. מאחר והשליכט הוא למעשה סוג של טיח, הוא מספק לנו יתרונות מהותיים כשהוא מגן מפני פגעי מזג האוויר, מספק לשכבת הקיר החיצונית גמישות נחוצה מאוד, ומונע יצירה של סדקים (ואף סותם כאלה קיימים). מאידך, מדובר בחומר שהצפיפות שלו מספיקה בכדי שאדי מים יוכלו לצאת מתשתיות המבנה – וכך לא נוצרת רטיבות שיכולה להזיק לאורך זמן.
 
 
 
 

לטיפול מקצועי מקצה לקצה - אדירם שיווק חומרי בניין

 
 
 
בכדי ליהנות מצביעה איכותית של הבית שלכם, אתם צריכים לבחור בצבע הנכון, ועוד יותר מכך אתם צריכים לפנות לאנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר, הן עבור הבחירה בחומרים הנכונים של שליכט צבעוני והן עבור היישום של חומרי הצביעה לאחר מכן. בדיוק לשם כך אדירם שיווק חומרי בניין מספקים לכם את השירות המקצועי ביותר – אצלנו תמצאו מגוון רחב של מוצרים ברמה הגבוהה ביותר, בכדי לצבוע ולעצב את הבית שלכם בצורה הטובה ביותר. פנו אלינו, ואנשי המקצוע שלנו יסייעו לכם עם בחירת החומרים המתאימים ביותר, שישמשו אתכם ואת הבית שלכם היטב לאורך זמן.